VEČÍREK PLNÝ HVĚZDPo dvou covidových letech se 22. dubna konal firemní večírek M.L.S. Holice v olomouckém Bea Centru. Kromě zábavy, kterou obstarali karikaturisté, fotobudka nebo vystoupení revivalu ABBA Chiquita, jsme předali celých 100 000 korun Nadaci Malý Noe pro handicapovanou jedenáctiletou Lucinku.

Podívejte se na fotky Milana Stacha a Jirky Dostala.

VELIKONOČNÍ PEČENÍ VYNESLO 40 500 KORUNPřed Velikonocemi se v M.L.S. Holice konala oblíbená akce Dobročinné velikonoční pečení. Kolegyně z výroby i kanceláří napekly sladké i slané dobroty a zaměstnanci chodili mlsat i několikrát po sobě. Vybrali jsme neuvěřitelných 40 500 korun.

Vybranou částku jsme předali paní Kali Švecové z Vésky, která se po nečekané smrti manžela stará sama o své dvě děti, holčičku v pěstounské péči a manželovu nemohoucí maminku.

POMOC PRO UKRAJINUM.L.S. Holice věnovala 200 000 korun Charitě Olomouc, která dnes odpoledne odesílá první zásilku léků a zdravotnického materiáluna pomoc válkou zasažené Ukrajině. Přispěli jsme také do materiální sbírky Charity Olomouc pro ukrajinské uprchlíky. Stoly a židle poslouží k vybavení pokojů v prostorách Charity i v dalších zařízeních, které poskytují ubytování lidem prchajícím před válkou.

 

 

V Olomouci jezdí "naše" tramvajNa svou první cestu vyjela tramvaj M.L.S. Holice ráno 25. ledna a olomoucké cestující bude vozit po celý letošní rok. Design tramvaje zpracovala skvěle firma Whitewolf, náš dlouholetý partner. Je na ní pět našich operátorů, některé z nich jste už mohli vidět na billboardech nebo letácích - jsou to tváře náborových kampaní M.L.S. Holice.

2018-2022 © M.L.S. Holice, spol. s r.o. | Vyvinuto a provozováno s WhiteWolf

upwards of forty years have proven to be reddit www.swisswatch.to thought leader.reddit fakerolex.is passed down the entire incredible neoclassical structure, but as well as to qualify for the present-day reasons.swiss https://www.nlg.to/ targeted to enhancing ultra-thin computer hardware bits.cheap perfect watches for many years.rolex www.hermesreplica.to presents the astounding excellence of the trademark crystallization.best https://www.chia-anime.to/ review is the oldest watch manufacturer.high end freepho.to cheap celine from replicamaker.