Sportovní a dětský den letos bude!!!V sobotu 18. září 2021 se sejdeme na holickém hřišti na dalším sportovním a dětském dnu. Jak víte, vloni jsme jej museli kvůli rozjíždějící se vlně pandemie koronaviru na poslední chvíli zrušit. Letos je situace klidnější a překazit firemní sportovní setkání může snad už jen počasí.

Na co se letos můžete těšit? Turnaj v malé kopané pro dospěláky je už tradicí. Tentokrát jej bude řídit Radim Juřička, vedoucí výroby na OLO2. Vítěz turnaje se může těšit na masové dobroty z Hanáckých uzenin, které jsou čerstvě vyrobené, zauzené dřevem a 100%-ně přírodní. Ti, co nevyhrají, nemusí věšet hlavu. Na místě bude moct každý výrobky z Hanáckých uzenin ochutnat.

Pro děti připravuje program agentura GM5, se kterou spolupracujeme dlouhodobě. Jednak zajišťuje pro vaše děti oblíbené soutěže, jako jsou házecí a lanové aktivity nebo střelba šípy a výtvarná dílna. A připraví také zábavu pro dospělé návštěvníky s trochu tajemným názvem Kendany a BUmperballs. Vyloženě dámskou aktivitou pak bude výroba macramé.

Sportovní den je také nerozlučně spjatý s posezením v hospůdce, pivem a dobrotami z grilu. V holické hospodě se bude čepovat Gambrinus 11° a dobrou zprávu mám i pro milovníky burčáku. Burčák bude. Pan hospodský bude rožnit na grilu vepřovou kýtu, budou makrely, steaky i hermelíny. Každý zaměstnanec dostane u vstupu poukázky na jídlo a pití za 210 korun.

Za všechny, kteří se mnou Sportovní a dětský den připravují, bych chtěla vás všechny zaměstnance M.L.S. Holice na sobotní odpoledne co nejsrdečněji pozvat. Přijďte si zasportovat, zafandit, vezměte s sebou děti a pojďte si užít jedno z posledních letošních letních odpolední v super areálu holického hřiště. A s sebou přineste krásné počasí a dobrou náladu.

 

Známe vítěze soutěže o nejkrásnější fotku z dovolenéVítězem SOUTĚŽE O NEJKRÁSNĚJŠÍ FOTKU Z ČERVENCOVÉ DOVOLENÉ je Dejan Tošić.

Na druhém místě se umístil Jiří Hora a třetí nejvyšší počet hlasů získal Lukáš Vlček.

Gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným! Karta na nákup do Kauflandu za 1000Kč pro vítěze (převzala manželka) a lahvinka dobrého červeného věříme potěší! 

Srpnoví dovolenkáři nezoufejte, soutěž si zopakujeme.

www.olomouc.cz píše o M.L.S. HoliceDalší ze série článků o významných společnostech našeho regionu vyšel 12. května na nejlepší adrese ve městě www.olomouc.cz. Přečíst si ho můžete na https://www.olomouc.cz/zpravy/clanek/V-datovych-centrech-i-na-Sibiri-Generatory-olomoucke-spolecnosti-M-L-S-patri-ke-svetove-spicce-32755

 

2018-2021 © M.L.S. Holice, spol. s r.o. | Vyvinuto a provozováno s WhiteWolf

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace