PLÁN ROZVOJE FY23V polovině května se sešli zástupci zaměstnanců z výroby i kanceláří s top managementem M.L.S. Holice a vedení mateřské společnosti Leroy Somer z Francie v NH hotelu při tradičním Plánu rozvoje FY23. Fotky z akce si můžete prohlédnout v galerii https://www.mls.cz/plan-rozvoje-fy23

 

 

 

V Olomouci jezdí "naše" tramvajNa svou první cestu vyjela tramvaj M.L.S. Holice ráno 25. ledna a olomoucké cestující bude vozit po celý letošní rok. Design tramvaje zpracovala skvěle firma Whitewolf, náš dlouholetý partner. Je na ní pět našich operátorů, některé z nich jste už mohli vidět na billboardech nebo letácích - jsou to tváře náborových kampaní M.L.S. Holice.

VĚNUJEME 46 122 KORUN MALÉ STELLINCE Z VELKÉ BYSTŘICENa zelený čtvrtek před Velikonocemi se v naší firmě konalo dobročinné velikonoční pečení. Kolegové a kolegyně z výroby i kanceláří napekli sladké i slané dobroty a celý den jme je prodávali ve vestibulech našich závodů. Vybrali jsme úžasných 46 122 korun. Výtěžek z této akce věnujeme pětileté Stellince z Velké Bystřice, která trpí tzv. trisomii 9. chromozomu v mozaice. Jedná se o poruchu, která je nesmírně vzácná, na celém světě se s ní potýká jen pár dalších lidí. Porucha se u Stellinky projevuje zejména opožděným psychomotorickým vývojem. Stellinka sama nesedí, velkým úspěchem je její snaha o zvednutí hlavičky, nemluví. Byla několikrát hospitalizovaná se zápalem plic a epilepsií, má rovněž otevřený otvor v krku po tracheostomii. Rodina Stellinky se dvěma dalšími dětmi je v neustálém vyčkávání a napětí, jak se bude její stav vyvíjet. Vybrané peníze Stellinka využije v olomouckém centru Jitrocel na speciální rehabilitace. Děkujeme, že pomáháte.

2018-2023 © M.L.S. Holice, spol. s r.o. | Vyvinuto a provozováno s WhiteWolf