KariéraM.L.S. Holice, spol. s r. o. poskytuje svým zaměstnancům stabilní prostředí mezinárodní společnosti, snadno dostupné MHD. Bezprašné a bezpečné pracovní prostředí je samozřejmostí, stejně jako transparentní systém odměňování, slušné mzdy a široká škála benefitů. Stavíme na hodnotách, jako jsou respekt, spolupráce, integrita, kreativita, vášeň pro to být nejlepší, houževnatost.

Jsme hrdí na to, že svým zaměstnancům vytváříme podmínky pro osobní rozvoj. Mnoho lidí, kteří začínali na místech operátorů, dnes úspěšně pracuje na vyšších specializovaných pozicích. Je to možné díky programu dalšího vzdělávání, jazykové výuce, školením a zejména pak díky nemalé podpoře ze strany svých nadřízených. Honza, Marcela a Zdeněk jsou tři z nich:

Honza, mistr

V září 2003 jsem nastoupil hned po škole na místo operátora na pracoviště přípravy a ve výrobě jsem postupně vystřídal kapotáž, zkušebnu, lakovnu, balení a zapojení. Můj tehdejší mistr si mě v pátek po noční zavolal k vedoucímu výroby. Čekal jsem nějaký průšvih, ale překvapili mě a nabídli mi pozici mistra na lince 6. Přes víkend jsem si to rozmyslel a vzal to. Přes noc se ze mě stal mistr a vedoucí. Tu práci dělám letos šestým rokem, šéfuji 73 lidem, organizuji a řídím výrobu na navijárně. Své lidi se snažím podporovat a rozvíjet tak, jako kdysi můj mistr mě. Pro šikovné a pracovité se příležitost k postupu dřív nebo později najde.

Marcela, účetní

Po mateřské dovolené jsem nastoupila do M.L.S. Holice jako dělnice. Postupně jsem procházela několika pracovišti, navijárnou, montáží, přípravou. Jedna z účetních právě odcházela do důchodu a firma vypsala výběrové řízení na tuto pozici. Na doporučení mojí mistrové jsem se přihlásila. Byla jsem ve správnou dobu na správném místě. Uspěla jsem a stala se ze mě účetní. Přišla jsem do nového kolektivu, který mě podpořil. Kolegyně mi se vším pomohly a rychle jsem se zapracovala. Jsem za tuto příležitost ráda a práce mě i po letech stále baví.

Zdeněk, konstruktér

Já jsem šel po střední elektrotechnické na vysokou, ale po roce mě to přestalo bavit a chtěl jsem jít vydělávat. Začal jsem jako operátor na montáži na Průmyslové a po dvou letech jsem se posunul na parťáka – zástupce mistra a místo skládání alternátorů jsem začal plánovat výrobu. V době, kdy se otevíralo nové oddělení výrobní konstrukce, za mnou přišel ředitel a ptal se, jestli bych tam nechtěl dělat na zpracování objednávek pro výrobu. Kývl jsem a už za rok jsem dělal i výkresovou dokumentaci. Jsme tady na oddělení samí chlapi, modelujeme ve 3D, vyvíjíme nové typy alternátorů, zpracováváme různé zákaznické modifikace. Jsem tady spokojený, na vysokou už jsem se nevrátil. Co mi ve vzdělání chybělo, jsem se naučil na firemních školeních na Kosince a na VUT v Brně.

2018-2020 © M.L.S. Holice, spol. s r.o. | Vyvinuto a provozováno s WhiteWolf

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace